Kaip ir visų kambarių sienos, grindys, taip ir lubos turėtų turėti savo stilių. Žinoma lubų interjeras nėra labai populiarus dalykas, nes daugelis žmonių jas tiesiog palieka visiškai baltas, todėl jos nekrenta į akį, lieka labai neutralios. Dažnai baltų lubų sprendimą daugelis pateisina sakydami, kad į lubas niekas niekada nežiūri, todėl dėti į jas pastangų nėra prasmės. Deja, tai nėra tiesa, jei lubos vertos dėmesio, tuomet jos tikrai liks pastebėtos, todėl kiekvieno asmeninis sprendimas ar norisi ko nors neįprasto bei dailesnio už baltas lubas ar nesinori. Yra tikrai ne vienas būdas kaip paversti lubas stilinga kambario detale, tai gali būti įtempiamų lubų montavimas, dažymas, neįprastos spalvos, raštai. Svarbiausia turėti viziją ir ją suderintu su būsimu interjeru.

Jei namuose turite gana aukštas lubas ir pastebėjote, jog trūksta jaukumo, tuomet kuo puikiausiai išsisukti galima su mediniais balkiais ar kitokiais medžio apdailos būdais. Jie itin stilingi ir tinka prie daugelio interjero stilių. Tai puikus būdas suteikti jaukumo visiems namams, o taip pat padaryti lubas neįprastas. Neabejotina, kad tokios lubos tikrai pritrauks dėmesio, o jei ir interjeras bus priderintas, tuomet viskas atrodys fantastiškai.

Jei medžio apdaila visiškai nevilioja, tuomet tikrai įtiks įtempiamų lubų montavimas, kuris yra puikus būdas džiaugtis įdomiais sprendimais. Tokios lubos gali būti blizgios, su jūsų nuotrauka, matinės ir spalvotos – pasirinkimo tiek daug, kad kartais sunku nuspręsti ko iš tiesų norisi. Įneškite į savo kambarį spalvų ir raštų, taip bus daug jaukiau. Įtempiamų lubų montavimas ilgai neužtrunka, bet rezultatai tikrai nustebins savo kokybe, jei tik pasirinksite kambariui tinkamas spalvas. Įvairaus pasirinkimo rasti galite – https://www.lubunamai.lt/.

Jei baltos lubos jums tikrai patinka, bet jaučiate, kad kažko trūksta tuomet pabandykite tą tuštumą pridengti neįprastais, jaukiais, dailiais ar moderniais šviestuvais. Dabar jų yra įvairiausių rūšių, todėl nebus sunku luboms suteikti reikalingų akcentų. Galima pasirinkti ne tik vieną didelį šviestuvą visam kambariui, bet ir daug labai mažų, jei tik yra poreikis. Paskutiniu metu tai yra itin populiarus variantas svetainės kambaryje.