Tvarkyti namus nėra lengva, jei norima atnaujinti jų įvaizdį tenka nemažai visko apgalvoti. Sienoms reikia parinkti spalvas, taip pat reikia pasirinkti kokios grindys turėtų būti įrengtos atnaujinamame kambaryje. Dažnai pagalvoti tenka ir apie kitas interjero detales, dekorą, lubas ir panašius dalykus. Lubos gana svarbus elementas namuose, tad galima pastebėti, jog atsiranda vis daugiau paprastesnių būdų kaip jas gražiai įrengti namuose. Vienas iš populiariausių būdų vėl turėti gražų kambarį yra įtempiamos lubos, kurios yra puikus variantas tiems kas nori vėl turėti gražų ir tvarkingą kambarį.

Įtempiamos lubos yra pvc plėvelė, kuri yra įtempiama per visas lubas ant pritvirtinto karkaso. Jei norisi besiūlių lubų, tuomet naudojama ne pvc plėvelė, o poliuretanu dengtas audinys iš poliesterio. Žinoma, jis turi savų privalumų ir trūkumų lyginant su pvc plėvele, todėl visuomet reikia rinktis pagal savo poreikius ir galimybes. Pats karkasas ant kurio po to tvirtinamos įtempiamos lubos, būna pritvirtinamas kambario perimetre 1-3 centimetrus žemiau nei tikrosios lubos. Labai svarbu, kad pasirinkus tokias lubos būtų viskas idealiai išmatuota ir nepasitaikytų nereikalingų klaidų. Kuo kambarys taisyklingesnės formos, tuo lengviau įrengti tokias lubas.

Pats karkasas ant kurio dedamos įtempiamos lubos gali būti pagamintas iš aliuminio arba iš plastiko. Žinoma, aliuminis yra ilgaamžiškesnis, tačiau šį variantą ne visada galima naudoti, ypač jeigu sienų formos nėra taisyklingos. Būtent karkaso konstrukcija yra brangiausia viso lubų įrengimo dalis.

Didžiausi tokių lubų privalumai yra tai, jog nereikia lyginti lubų pagrindo ir jo dažyti – tai dažniausiai lemia didesnę kainą. Plėvelė nesilies su pačių lubų pagrindu, tad nieko tinkuoti ar daryti joms nereikės. Lubos iš pvc plėvelės netrūkinėja, tad jis visuomet atrodo vientisa ir daili. Puiku ir tai, kad tokių lubų montavimas yra labai greitas ir nesukeliantis nepatogumų. Pasirinkus kokybiškas paslaugas atliekančius specialistus iš https://www.lubunamai.lt/ nereikia išnešti baldų iš kambario ar kitaip jo tvarkyti, nes viskas įrengiama greitai ir patogiai. Dažnai tokių lubų montavimas užtrunka vos keletą valandų, tad jau tą pačią dieną galima mėgautis gražiu kambariu.