Ne paslaptis, kad šiandien laiptų sprendimai sudaro labai didelį pasirinkimą. Taigi, kai reikia pasirinkti vieną variantą, dažniausiai įvertinami įvairūs kriterijai, o vienu iš jų neretai tampa laiptų kaina. Vis dėlto, reikėtų akcentuoti, kad ji tikrai neturėtų būti svarbiausia – kai kurie elementai turėtų būti svarbesni. Kurie?

Turėklai

Ne paslaptis, kad laiptai kaina bus mažesnė, jei nuspręsite rinktis laiptus be turėklų. Taigi, toks variantas gali būti iš tiesų patrauklus tiems, kurie nori sutaupyti. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad nors turėklus turintys laiptai ir kainuos brangiau, toks pasirinkimas bus kur kas patogesnis, saugesnis ir, žinoma, suteiks daugiau grožio bei jaukumo jūsų namas ar kitai erdvei.

Medienos rūšis

Jei esate nusprendę rinktis medinius laiptus, tokiu atveju,  tikrai netruksite pastebėti, kad skirtingų rūšių medienos laiptai kainuos skirtingai. Vis tik, šiuo atveju taip pat reikėtų netaupyti – rinkitės tą medienos rūšį, kuri užtikrina tvirtumą, stabilumą bei ilgą tarnavimo laiką.

Rinkitės laiptus, kurie nereikalaus atnaujinimo

Kuomet sakome laiptų kaina, nereikėtų suprasti, kad laiptai kainuoja tik tiek, kiek už juos sumokate pirkimo metu. Jei norite įvertinti tikrąją laiptų kainą, tokiu atveju reikėtų įvertinti ir išlaidas, kurių laiptai pareikalaus ateityje (na, o kurių rūšių laiptai iš tiesų reikalauja dažno atnaujinimo bei išlaidų). Taigi, jei siekiate iš tiesų patrauklaus varianto, tokiu atveju rinktis ne tuos laiptus, kurių kaina yra ypač patraukli pirkimo metu, o tuos, kurie nereikalaus dažno atnaujinimo ateityje bei išlaidų. 

Rinkitės laiptus, kurie gali papildyti jūsų interjerą

Atminkite, kad laiptai gali papildyti jūsų namų interjerą, suteikti jiems puošnumo bei išskirtinumo, jaukumo ir grožio, bet ir tik atveju, jei bus pasirinktas iš tiesų stilingas bei patrauklus gaminys. Taigi, jei siekiate būtent to, laiptų kaina neturėtų būti svarbiausia rodiklis. 

Taigi, nors laiptų kaina ir yra svarbus rodiklis, ypač tuo atveju, jei turimas ribotas biudžetas, vis tik galima daryti išvadą,  kad yra nemažai elementų, kurie svarbesni ir už kainą. Taigi, spręsdami klausimą, kokius laiptus pasirinkti, nepamirškite vertinti ne tik kainos, bet ir puošnumo, tarnavimo laiko, patogumo, saugumo, medienos rūšies ir kt.