Jei šiuo metu apie save galite pasakyti, kad parduoda mišką, tai, ko gero, dar vis tik aplanko ir viena kita abejonė, ar iš tiesų elgiatės teisingai. Juk miškas – ypač vertingas objektas. Jo vertę dar labiau padidina ir tai, kad jis neretai perduodamas iš kartos į kartą. Taigi, nieko keista, kad atsisveikinti su tokiu svarbiu objektu gali būti iš tiesų sunku. Tačiau viskas gerai, jei visa širdimi žinote, kad jūsų sprendimas parduoti mišką, yra teisingas. Vis dėlto, jei kartas nuo karto, jus dar aplanko mintis, kuri priverčia suabejoti priimtu sprendimu, tokiu atveju iš tiesų vertėtų suklusti ir pagalvoti, ar tinkamai elgiatės. Tad, kaip nepriimti tokio sprendimo, dėl kurio vėliau tektų gailėtis atkreipkite dėmesį į šias įžvalgas.

Kiti situaciją gali matyti geriau nei jūs

Net jei ir esate vienintelis žmogus, kuriam patikėta spręsti miško likimą, atminkite, kad dažnu atveju pašaliniai žmonės situaciją gali matyti kur kas skaidriau nei jūs. Taigi, nepraleiskite progos pasikonsultuoti su žmonėmis, kuriais pasitikite ir kurių nuomonė jums yra svarbi įvairiais gyvenimo klausimais.

Kur save matote po 10 ar 15 metų?

Klausimai, kuomet atėjus į darbo pokalbį, kandidato pozicijai užimti yra klausiama, kur save jis mato po 3 ar 5-erių metų, jau nieko nestebina. Visgi reikia pastebėti, kad būtent šis metodas puikiai tinka ne tik darbdaviams, bet ir kiekvienam iš mūsų, kuomet patenka į tokias situacijas, kai sprendimą priimti būtina, tačiau mes nežinome, ką daryti. Būtent šis metodas kuo puikiausiai tinka ir tuo atveju, jei nežinote, ar jūsų sprendimas – parduodu mišką, yra pats geriausias. Puiku, jei žinote, ką veiksite, po kelių mėnesių ar metų, tačiau būtinai paklauskite savęs, ką norėtumėte veikti ir kaip save įsivaizduojate po ilgesnio laiko tarpo – pavyzdžiui, 10 ar 15 metų? Galbūt būtent tuomet jūsų gyvenime atsirastų ir vietos miškui bei su juo susijusiems projektams? Jei giliai širdyje jaučiate, kad būtent taip ir bus, bent šiek tiek palaukite – artimiausi metu miško neparduokite.