Jeigu ieškote nebrangios, įsimintinos, praktiškos ir labai tinkamos dovanos vyriškiui, beveik bet kuria proga tiks marškinėliai. Juos tenka nešioti kone kasdien, dėl to dovana tikrai bus vertinga ir naudinga. Galbūt, kaip suvenyras, o galbūt kaip kasdieniam nešiojimui tinkantis drabužis – dovanoti marškinėliai bus puikus būdas pasveikinti bet kurį asmenį. Taigi, kad paiešką supaprastintume, pasižiūrėsime kokie marškinėliai iš Varle.lt parduotuvės galėtų tikti vyrui.

Geriausias „Tėtis“ pasaulyje

Jeigu dovaną renkate būsimam, naujai iškeptam arba labai laimingam tėčiui, tai šitie marškinėliai bus ideali dovana. Šauniai pabrėžiantys geriausią vyrišką profesiją visame plačiame pasaulyje, šie juodi, paprasti, bet įsimintini marškinėliai praskaidrins šventę bet kuriam vyrui. Na ir dar vienas pliusas – jis tikrai turės ką apsirengti per kiekvieną tėčio dieną.

Marškinėliai su Vyčiu

Įvairių spalvų marškinėliai su moderniai stilizuotu vyčiu galėtų papuošti ir išdidžiai puikuotis ant kiekvieno Lietuvoje gyvenančio vyro krūtinės arba to, kuris nors kiek susijęs su Lietuva. Mūsų valstybės simbolis yra svarbi tautinio identiteto dalis, todėl jis tiks kiekvienam mūsų vyrui. Patys marškinėliai yra iš 100 procentinės medvilnės, todėl bus patogūs nešioti bet kuria proga ir kaip viršutinis sluoksnis ir po megztiniu, striuke ar marškiniais.

Marškinėliai su Mopsu

Jeigu auginate šunį ar net mopsą, tai nepadovanoti tokių marškinėlių būtų kone tikra nuodėmė. Ant jų išdidžiai puikuojasi lengvai liežuvėlį iškišęs mopsas, kuris paverčia šiuos marškinėlius žaismingais ir stilingais. Kiekvieną sykį pamatęs tokį drabužį savo spintoje, bet kuris vyras nusišypsos ir galės su didesniu optimizmu priimti artėjančios dienos iššūkius.

Marškinėliai „Super vyras“

Na koks gi vyras nenori jaustis savo namų arba šeimos Supermenu? Tikriausiai nė vienas. Dėl to verta padovanoti būtent tokius mėlynus marškinėlius su raudona, ikoniška Supermeno „S“ raide. Juos užsidėjęs vyras ne tik, kad neliks nepastebėtas, bet ir įsimintinai galėtų paminėti bernvakarį, savo gimtadienį ar kitą progą.

Marškinėliai su pasirinktu vardu ir numeriu

Kai kas mažiesiems vyrams. Jeigu norite padovanoti kažką, kas bus tikrai įsimintina ir išskirtinė dovana, tai geriau už šiuos marškinėlius nerasite. Kadangi juos galima pagaminti pagal užsakymą, tai kiekvienas jaunasis vyras gali gauti juos su savo vardu, pavarde, pravarde, juokingu inicialu ar įdomiu žodžiu. Medvilniniai marškinėliai bus patogūs nešioti, o du vardo užrašai leis jaustis išskirtinai.