Šiandien suknelių pasirinkimas sudaro kaip niekada didelę įvairovę. Jas galėtume skirstyti pagal pačius įvairiausius  kriterijus ir vis tiek surastume tą, kuri atitinka net pačius didžiausius lūkesčius. Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad apie drabužius būtinai žinoti kuo daugiau. Kuo daugiau žinosite, tuo lengviau bus išsirinkti ir priimti tinkamiausius sprendimus. Na, o šį kartą siūlome daugiau sužinoti apie trikotažines sukneles. 

Kokiomis suknelėmis vadinamos trikotažinės suknelės moterims?

Trikotažinės suknelės – tai  suknelės, iš megztos medžiagos, tam tikru pynimu sujungtos kilpomis.

Iš kokios kalbos kilęs žodis trikotažas?

Šis žodis, kaip ir dauguma kitų su mada, grožiu bei stiliumi susijusių žodžių, yra kilęs iš prancūzų kalbos. 

Iš kokių medžiagų gaminamos trikotažinės suknelės?

Gera žinia ta, kad trikotažinių suknelių gamybai gali būti naudojamos įvairios žaliavos, tiek sintetinės, tiek natūralios, pavyzdžiui, medvilnė ar linai. 

Ar Lietuvoje gaminamos trikotažinės suknelės?

Verta akcentuoti, kad mūsų šalyje taip pat yra gaminamos šios suknelės. Taigi, jei esate viena iš tų moterų, kuri nori ne tik įsigyti trikotažinę suknelę, bet ir mėgsta pirkti tik lietuviškas prekes, tai tokį norą išpildyti bus tikrai nesunku. Tačiau ir tai dar ne viskas – verta pastebėti, kad trikotažinės suknelės Lietuvoje buvo pradėtos gaminti ypač seniai. Pirmiausia – Vilniuje, vėliau – Kybartuose ir Mažeikiuose. Šiandien trikotažinės suknelės yra gaminamos įvairiuose mūsų šalies miestuose.

Kokiais atvejais tinka trikotažinės suknelės?

Gera žinia ta, kad trikotažinės suknelės tinka įvairiais atvejais, tiek pasipuošti, tiek kasdienai, tiek į darbą. Be to, prie jų  galima derinti įvairius papuošalus bei aprangos detales. 

Kaip galima apibūdinti trikotažines sukneles?

Šias sukneles galima apibūdinti kaip minkštas, purias, švelnias, nevaržančias judesių, malonias liesti, puikiai prisitaikančias prie kūno linijų, neerzinančias odos. Kaip matyti, jos turi labai daug puikių savybių. 

Ar galima rinktis tik trikotažines sukneles?

Na, o jei labai mėgstate trikotažą, tai dėmesį verta atkreipti į tai, kad galite įsigyti ne tik trikotažinių suknelių, bet ir palaidinių, marškinėlių; sportui skirtų drabužių; viršutinių bei apatinių drabužėlių.