Jei vertintume, kiek vertimų biurų šiandien sėkmingai vykdo savo veiklą, pamatytume, kad skaičius – iš tiesų nemažas. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad žmonės, kuriems reikalingos vertimo paslaugos, neretai yra linkę daryti įvairių klaidų. Viskas puiku, jei tokio pobūdžio paslaugos jums yra reikalingos nuolat, tuomet, tikėtina jau esate radę sau labiausiai tinkantį, visus jūsų lūkesčius pateisinantį vertimų biurą. Tačiau tie žmonės, kurie vertimo paslaugos ruošiasi pasinaudoti pirmą kartą, neretai daro įvairių klaidų. Taigi, kokių klaidingų sprendimų reikėtų vengti, pasirenkant vertimų biurą?

Nepamirškite, kad šiandien užsakymai vertimams gali būti pateikiami ir internetu

Kai kurie žmonės vis dar yra įsitikinę, kad vertimai – paslauga, dėl kurios užsakymą galima pateikti tik atėjus į vertimų biurą. Nieko panašaus – nepamirškite, kad daugybė vertimų biurų šiandien užsakymus jau priima ir internetu, todėl tai yra sprendimas, dėl kurio galite sutaupyti laiko bei išvengti papildomų nepatogumų.

Nereikėtų nustebti, jei vertimai nebus atliekami tą pačią dieną

Daugelis žmonių galvoja, kad bet kuris vertimų biuras pateiktą užsakymą gali išpildyti tą pačią arba kitą dieną. Tačiau tokia nuomonė dažniausiai yra klaidinga: puikiai savo darbą atliekantys vertimų biurai visuomet turi daug užsakymų, todėl nereikėtų galvoti, kad jau kitą darbo dieną bus įvykdytas ir jūsų užsakymas. Dažniausiai tam reikia bent 3 – 4 dienų. Žinoma, nepamirškime ir to, kad kai kurie vertimų biurai sudaro galimybę rinktis paslaugą skubos tvarka. Taigi, jei vertimų biuras pateikė atsakymą, kad gali tekti laukti bent kelias dienas, nereikėtų galvoti, kad čia kažkas ne taip – tai normali vertimų biurų veiklos praktika. Na, o ypač skubantiems iš karto vertėtų orientuotis tik į tuos vertimų biurus, kurie paslaugą gali suteikti skubos tvarka.

Taigi, jei siekiate, kad vertimų biuro pasirinkimas būtų sklandus, aiškus ir užtikrintų tik pačius geriausius rezultatus, nedarykite dviejų klaidų, kurias daro daugybė žmonių: nebijokite pateikti užsakymų internetu (tokiu būdu sutaupysite laiko) ir nenustebkite, jei tektų laukti keletą dienų, kol bus įvykdytas jūsų užsakymas.